Ο Δήμος Λεβαδέων, ως εταίρος στο πρόγραμμα Frontsh1p, ανακοινώνει ότι η ομάδα του προγράμματος θα συμμετάσχει κατά το χρονικό διάστημα 8 – 9 Νοεμβρίου 2023 στην έκθεση ECOMONDO στο Ρίμινι της Ιταλίας. Η εν λόγω έκθεση είναι ένα γεγονός παγκοσμίας εμβέλειας που επικεντρώνεται σε θέματα πράσινης και κυκλικής οικονομίας.
Η ομάδα του Frontsh1p θα παρουσιάσει, στις 8 Νοεμβρίου 2023 και ώρα 11:30 – 13:00, το έργο που έχει επιτελέσει και τους στόχους που προσδοκά να πετύχει κατά τη διάρκεια της συνεδρίας που οργανώνεται από τον Ευρωπαϊκό Εκτελεστικό Οργανισμό Έρευνας. Την επόμενη ημέρα (9/11/2023) θα παρουσιάσουμε το πρόγραμμα Frontsh1p και τη σημαντική συμβολή του προγράμματος για την επίτευξη ενός βιώσιμου μέλλοντος.
Περισσότερες πληροφορίες σχετικά με την συμμετοχή μας στην έκθεση ECOMONDO στον ακόλουθο σύνδεσμο https://n9.cl/bhj5e
#Ecomondo #CircularEconomy #GreenTransition